Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 28-89-02  

Що краще: кондиціонер чи тепловий насос? Порівняння.

Кондиціонер VS тепловий насос
Давайте швидко порівняємо дві моделі одного виробника однакової потужності. Для дослідів візьмемо американського виробника Cooper&Hunter. Марка очікувано популярна в Україні й не без підстав для того. Кондиціонер Cooper&Hunter Prima CH-S09LX7 та тепловий насос Cooper&Hunter Nordic Plus Inverter CH-S09FTXN.

Одразу зауважу, що кондиціонер в даному випадку не інверторний, а тепловий насос інверторний, бо для теплового насоса це принципова умова. Що з цього випливає? А те, що для отримання тієї ж само продуктивності протягом дня, інверторний тепловий насос апріорі витратить на 30% менше електроенергії.

Інший принциповий момент, який треба тримати на думці, це основне призначення приладу. Кондиціонер призначений для охолодження повітря. Робота кондиціонера на обігрів це приємний бонус. Тепловий же насос призначений для перекачування тепла. З приміщення на вулицю, або навпаки.

А тепер я порівняю характеристики двох приладів. Першими я буду вказувати показники кондиціонера Cooper&Hunter Prima CH-S09LX7, а другими показники теплового насоса Cooper&Hunter Nordic Plus Inverter CH-S09FTXN.

  • Вага внутрішнього блоку, кг: 7,5 / 8. Різниця в 500 грамів.
  • Розміри внутрішнього блоку, мм: 185x773x250 / 201x770x283. Різниця в 1,5-3 сантиметри, тобто практично однакові розміри.
  • Робота на обігрів при температурах, градуси: -7 / -22. Тепловий насос буде гріти вас взимку.
  • Робота на охолодження в обох моделей має однакові характеристики.
  • Коефіцієнт енергоефективності по теплу (СОР): 3,73 / 4,2. Тепловий насос показує на 12% кращі результати.
  • Коефіцієнт енергоефективності по холоду (EER): 3,38 / 3,97. Тепловий насос знову показує на 17% кращі результати.

І, нарешті, ціна, грн: 8180 / 14310. Різниця в 6130 грн. При наших платіжках за опалення ця різниця окупається за перший же зимовий сезон. Якщо у Вас дві кімнати, то термін окупності буде два сезони.

Закликаю висновки робити самостійно і запрошую до себе на сайт за кондиціонером або за тепловим насосом. Про всяк випадок нагадаю, що при замовленні на сайті Вас чекає прихована знижка і реєстрація в програмі лояльності.


  КондиціюванняОпалення

Related Products

Кондиціонер міні-спліт система Cooper&Hunter Nordic Plus Inverter CH-S09FTXN

Кондиціонер міні-спліт система Cooper&Hunter Nordic Plus Inverter CH-S09FTXN

Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах;NORDIC PLUS Inverter іноваційний тепловий насос нового покоління. Він може працювати в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря аж до -22°C.Це досягається за рахунок зміни продуктивності компресора, використання..

14310 грн

Кондиціонер міні-спліт система Cooper&Hunter Prima CH-S09LX7

Кондиціонер міні-спліт система Cooper&Hunter Prima CH-S09LX7

Розроблено для професійних інсталяцій;Захист будинку від обмерзання +8°C;Функція внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;Спеціальна функція контр..

8180 грн

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.