Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Теплові насоси "Повітря-вода"Представляємо Вашій увазі нову продукцію — теплові насоси, а саме: теплові насоси «повітря-вода» Neoclima AQUAIR, серія EVA, які призначені для опалення і гарячого водопостачання (ГВП), а також охолодження приміщень.

Тепловий насос Neoclima складається з:

 • внутрішнього блоку (гідромодуля), центру всієї системи;
 • зовнішнього блоку, який забезпечує температурний обмін із зовнішнім повітрям.


Варіанти застосування теплових насосів Neoclima:

 • Обігрів приміщення;
 • Нагрів води (ГВП);
 • Обігрів приміщення і нагрівання води;
 • Охолодження приміщення і нагрівання води;
 • Охолодження приміщення (кондиціювання).


Принцип роботи теплового насоса, як і кондиціонера, заснований на перенесенні тепла від зовнішнього середовища в приміщення при обігріві, і з приміщення на вулицю при охолодженні. В даному випадку електроенергія витрачається не на вироблення тепла (як в конвекторах, котлах і т.д.), а на перенесення його з однієї середовища в іншу. За рахунок такого технічного рішення теплові насоси економлять значну кількість електроенергії, тим самим знижують щомісячні фінансові витрати власника.

Тепловий насос монтується аналогічно звичайному кондиціонеру, що істотно полегшує монтаж системи. Це особливо актуально в тих випадках, коли необхідно модернізувати вже готове приміщення. Від внутрішнього блоку вода подається на водяні теплі підлоги, фанкойли і накопичувальний бак ГВП.

Теплові насоси «повітря-вода» — це поновлювані джерела енергії, на відміну від систем опалення на викопному паливі і низькоефективних електрообігрівачів. Ця єдина система обігріває приміщення до потрібної температури, поставляє гарячу воду для побутових потреб, і навіть охолоджує повітря в жарку пору року. Зараз теплові насоси Neoclima розглядаються як ідеальний спосіб опалення в ГВП житлових приміщеннях.

Опалення з використанням газу, нафти або електроенергії збільшує викиди вуглекислого газу в атмосферу. Крім того, ці традиційні способи обігріву менш ефективні, ніж тепловий насос, а їх експлуатаційні витрати вище.

Виготовляється тепловий насос з високоякісних матеріалів і компонентів, наприклад, компресори Mitsubishi, циркуляційні насоси Wilo, що забезпечує високе енергозбереження, а також гарантує тривалий термін служби.

Переваги:

 1. Швидкий і простий монтаж. Гідромодуль можна розмістити в будь-якому зручному місці Вашого будинку. Максимальна довжина фреонопроводов 25 м з перепадом по висоті до 8,5 м, що дозволяє розмістити зовнішній блок в будь-якому місці, де Вам зручно — біля будинку або на балконі.
 2. Енергоефективність СОР 4,15 (для моделі 14 кВт). Тепловий насос Neoclima володіє високою енергоефективністю в своєму класі і забезпечує більшу теплопродуктивність при меншій витраті енергії. Ефективність роботи зберігається при зовнішній температурі до -15 ° C. Завдяки передовому інверторному управлінню, тепловий насос витрачає електроенергію необхідну лише для підтримки раніше заданих параметрів. Точний контроль температури забезпечує комфорт в приміщенні незалежно від погоди.
 3. Універсальні рішення однією системою. Тепловий насос Neoclima можна використовувати з низькотемпературними радіаторами опалення, з фанкойлами, системою підігріву підлоги. Також до системи теплового насоса можна додатково підключати баки непрямого нагріву і сонячні колектори. У різних контурах, наприклад, в опалювальному і ГВП, значення температури контролюються одночасно і підтримуються автоматично в залежності від діапазонів встановлених значень температур в приміщенні або накопичувальному баку.
 4. Висока надійність, завдяки якісним комплектуючим.


Раціональне споживання електроенергії знизить не тільки Ваші витрати на опалення, а й зміст СO2 в атмосфері, що неодмінно стане внеском у захист навколишнього середовища.

Що важливо знати
Чим менше різниця температури теплоносія в контурі теплового насоса і системі опалення, тим більше коефіцієнт перетворення тепла (КПТ). Тому вигідніше опалювати приміщення низькотемпературними системами опалення: системою «тепла підлога» або «теплі стіни», так як в цих випадках теплоносій по медичним вимогам та будівельним нормам не повинен бути вище 35-40 °С. Це твердження також буде справедливим по відношенню до системи опалення на базі фанкойлів, розрахованих на подачу води температурою 40 °С.

Підбір бака непрямого нагріву (потрібен для ГВП)
При підборі бака непрямого нагріву слід враховувати кількість проживаючих осіб і пікове навантаження на ГВП (гаряче водопостачання). При спрощених розрахунках приймається 50-60 л на добу на одну людину. Широка лінійка наших баків RÖDA COMBI STORAGE, допоможе Вам адаптуватися під будь-які вимоги систем:
Найбільшої ефективності в енергозбереженні тепловий насос досягає при роботі з низькотемпературним теплоносієм 35-40 °С. Як правило бойлери непрямого нагріву до теплового насосу підключають за бівалентною схемою з двома теплообмінниками, де попередній нагрів здійснює тепловий насос, а догрів до потрібної температури 45 °С, інше високотемпературне джерело: електричний ТЕН, система сонячних колекторів, твердопаливний котел і т.д.

Підключення сонячного колектора до системи теплового насосу (ТН)
У літній та осінньо-весняний період до ТН можна підключити систему сонячних колекторів, що безсумнівно відобразиться на енергоефективності роботи системи.

Система сонячних колекторів складається з:

 • Сонячних панелей RÖDA RSSCV20
 • Комплект кріплення на кришу
 • Насосна станція RSSPG0212 — Забезпечує циркуляцію теплоносія в системі Солар
 • Контролер системи Солар RSSСP3 — призначений для управління системою Solar
 • Буферна ємність


Для більш ефективної роботи теплового насоса, найчастіше в схемі використовують буферні ємності. Вони дозволяють зменшити кількість тактів включення і виключення ТН, а також використовувати джерела тепла з різними теплоносіями

Сфери застосування ТН

 • Дачні і приватні будинки площею до 50-120 кв. м.
 • Квартири в багатоквартирних будинках без центрального опалення.
 • Офіси, магазини, кафе, ресторани.
 • Інші види нежитлових приміщень (цехи виробництва, склади тощо)  КондиціюванняОпалення

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.