Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 28-89-02  

Галан – електродні котли для індивідуального електроопалення

"ГАЛАН" – ЕЛЕКТРОДНІ КОТЛИ ПРЯМОЇ ДІЇ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ СИСТЕМ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ

   В апаратах прямої дії, до яких відносяться електродні котли "ГАЛАН", електричний струм, протікаючи по воді, як по провіднику між електродами, виділяє тепло, нагріваючи її. Характерна відмінність котлів від усіх інших типів – відсутність нагрівального елемента, а, значить, і нема чому перегоряти.

   У конструкції котлів використані новітні конверсійні технології України і Росії. ККД котлів - 98%. Завдяки електроду, виготовленому методом спікання з композитних матеріалів із застосуванням сучасних технологій порошкової металургії, ресурс котла – понад 20 тисяч годин (у тена - 3-4 тисячі годин).
Використання цифрових технологій у блоках автоматики (БА) керування котлом дозволяє з високим ступенем точності управляти температурою теплоносія, повітря, задавати програму роботи котла на тиждень, що працює в реальному масштабі часу. БА мають і додаткові функції: режим «зима-літо», код доступу тощо. Грамотне використання електронних БА, відсутність ефекту перегріву системи опалення через відсутність інерційності, можливість встановлення різних економічних температурних режимів протягом доби дозволяє заощаджувати до 40% спожитої електроенергії.
Висока пожежо- і електробезпека досягається конструкцією казана, теча в опалювальній системі просто припиняє роботу казана, тому що в ньому відсутній провідник електричного струму – рідина.
Для заповнення опалювальної системи рекомендується застосовувати фірмові як "нульовий" теплоносій, так і теплоносій з певною електропровідністю, що витримує температуру до -20°С. Теплоносії, що використовуються для заповнення опалювальних систем, мають спеціальні добавки, що перешкоджають корозії, утворенню накипу. Застосування цих добавок значно збільшує термін служби всієї опалювальної системи в цілому і не вимагає додаткових витрат на ремонтні та регламентні роботи.
З огляду на наші рекомендації, допускається паралельне включення кількох котлів і паралельне включення в існуючі газові й інші системи.  Опалення

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.