Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Що вам з того, що в нас великий досвід?

ТОВ “Тіко” працює на ринку Рівного вже 23 роки. Продажем і обслуговуванням кондиціонерів ми зайнялись 20 років тому і з того часу не перестаємо тренуватись в майстерності. Досвід та якість сервісу тільки зростають.


Наші спеціалісти — ваші спеціалісти!

В нас відсутня плинність кадрів. Половина колектива працює на фірмі від її заснування. Інша половина працює вже не менше шести років. Це тому, що керівництво цінує, любить своїх працівників і спонукає до навчання. Навзаєм наші майстри виконують свою роботу старанно та сумлінно. Навіть найдрібніші завдання ми робимо з професійною точністю.

Ви отримуєте найкраще в області обслуговування ,а ми приростаємо найкращими в світі клієнтами.


Наші клієнти — наш скарб!

До речі, своїх клієнтів ми цінуємо і любимо так само (якщо не більше), як і наших співробітників. На підтвердження цих слів ми завжди, ЗАВЖДИ надаємо вам тільки найкраще: найкращі товари, найкращі послуги, найкраще обслуговування,найкращі консультації!


Якість

Ми не продаємо товари, які можуть засмутити вас в користуванні і кинути тінь на нашу фірму. Краще ми не продамо вам нічого, ніж продамо неякісну техніку. Краще ми втратимо в грошах, ніж втратимо в репутації. Тільки перевірені постачальники, тільки фірмове обладнання, тільки професійний інструмент. Саме тому (як ви можете помітити) в нас не найнижчі ціни.

Але я підкажу вам лайфхак: коли завітаєте до нас і будете спілкуватись з менеджером, запитайте в нього про індивідуальну знижку.


Сервіс

Якщо ми не зможемо запропонувати вам щось з власного асортименту, то постараємось підказати місце, де вам варто пошукати свій товар. Звертаючись за ремонтом знайте: наші майстри не лагодять техніку “на колінці”.

Досвід підказує, що використання професійного інструменту дозволяє виконати роботу найкращим чином, і це єдина ваша можливість отримати очікуваний якісний результат.


Перевірте

Коли вам знадобиться кліматична техніка чи її обслуговування, зайдіть до нас і поспілкуйтесь з менеджером. Принаймні просто проконсультуйтесь.

Купити техніку ви можете будь де. А отримати концентрат багаторічного досвіду — тільки в нас.Телефон менеджера: (068) 305-31-63, (066) 449-48-58


Корисні поради та рекомендації щодо догляду за кондиціонером та його обслуговування

Як зменшити витрати на обслуговування кондиціонера

Які додаткові послуги надаються при обслуговуванні кондиціонера

Яких заходів безпеки слід дотримуватись під час обслуговування кондиціонера

Що необхідно знати про правильну експлуатацію та обслуговування кондиціонера

Які деталі та запчастини необхідно використовувати під час виконання робіт з обслуговування кондиціонера

Як проводиться обслуговування кондиціонера

Чому важливо обслуговувати кондиціонер? На що це впливає?

Які фільтри використовуються в кондиціонерах

Який зв'язок між алергією та кондиціонером

Правильна інструкція: Як чистити кондиціонер самостійно?

Якщо не обслуговувати кондиціонер, то що?

Що треба знати про кондиціонери перед початком сезону


  КондиціюванняОпалення

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.