Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 28-89-02  

Що вам з того, що в нас великий досвід?

ТОВ “Тіко”працює на ринку Рівного вже 23 роки.Продажем і обслуговуванням кондиціонерівми зайнялись 18 років томуі з тогочасу не перестаємо тренуватись вмайстерності. Досвід та якість сервісутільки зростають.


Наші спеціалісти— ваші спеціалісти!

В нас відсутня плинність кадрів. Половина колектива працює на фірмі від її заснування. Іншаполовина працює вже не менше шестироків. Це тому, що керівництво цінує,любить своїх працівників і спонукає донавчання. Навзаєм наші майстри виконуютьсвою роботу старанно та сумлінно. Навітьнайдрібніші завдання ми робимо зпрофесійною точністю.

Виотримуєте найкраще в області обслуговування,а ми приростаємо найкращими в світіклієнтами.


Наші клієнти— наш скарб!

Доречі, своїхклієнтів ми цінуємо і любимо так само(якщо не більше), як і наших співробітників.На підтвердження цих слів ми завжди,ЗАВЖДИ надаємо вам тільки найкраще:найкращі товари, найкращіпослуги, найкраще обслуговування,найкращі консультації!


Якість

Ми не продаємотовари, які можуть засмутити вас вкористуванні і кинути тінь на нашуфірму. Краще ми не продамо вам нічого,ніж продамо неякісну техніку. Краще мивтратимо в грошах, ніж втратимо врепутації. Тільки перевірені постачальники,тільки фірмове обладнання, тількипрофесійний інструмент. Саме тому (якви можете помітити) в нас не найнижчіціни.

Але я підкажу вам лайфхак: колизавітаєте до нас і будете спілкуватисьз менеджером, запитайте в нього проіндивідуальну знижку.


Сервіс

Якщо ми незможемо запропонувати вам щось з власногоасортименту, то постараємось підказатимісце, де вам варто пошукати свій товар.Звертаючись за ремонтом знайте: нашімайстри не лагодять техніку “на колінці”.

Досвід підказує, що використанняпрофесійного інструменту дозволяєвиконати роботу найкращим чином, і цеєдина ваша можливість отримати очікуванийякісний результат.


Перевірте

Коли вамзнадобиться кліматична техніка чи їїобслуговування, зайдіть до нас іпоспілкуйтесь з менеджером. Принаймніпросто проконсультуйтесь.

Купититехніку ви можете будь де. А отриматиконцентрат багаторічного досвіду —тільки в нас.


  КондиціюванняОпалення

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.