Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Що вам з того, що в нас великий досвід?

ТОВ “Тіко” працює на ринку Рівного вже 23 роки. Продажем і обслуговуванням кондиціонерів ми зайнялись 20 років тому і з того часу не перестаємо тренуватись в майстерності. Досвід та якість сервісу тільки зростають.


Наші спеціалісти — ваші спеціалісти!

В нас відсутня плинність кадрів. Половина колектива працює на фірмі від її заснування. Інша половина працює вже не менше шести років. Це тому, що керівництво цінує, любить своїх працівників і спонукає до навчання. Навзаєм наші майстри виконують свою роботу старанно та сумлінно. Навіть найдрібніші завдання ми робимо з професійною точністю.

Ви отримуєте найкраще в області обслуговування ,а ми приростаємо найкращими в світі клієнтами.


Наші клієнти — наш скарб!

До речі, своїх клієнтів ми цінуємо і любимо так само (якщо не більше), як і наших співробітників. На підтвердження цих слів ми завжди, ЗАВЖДИ надаємо вам тільки найкраще: найкращі товари, найкращі послуги, найкраще обслуговування,найкращі консультації!


Якість

Ми не продаємо товари, які можуть засмутити вас в користуванні і кинути тінь на нашу фірму. Краще ми не продамо вам нічого, ніж продамо неякісну техніку. Краще ми втратимо в грошах, ніж втратимо в репутації. Тільки перевірені постачальники, тільки фірмове обладнання, тільки професійний інструмент. Саме тому (як ви можете помітити) в нас не найнижчі ціни.

Але я підкажу вам лайфхак: коли завітаєте до нас і будете спілкуватись з менеджером, запитайте в нього про індивідуальну знижку.


Сервіс

Якщо ми не зможемо запропонувати вам щось з власного асортименту, то постараємось підказати місце, де вам варто пошукати свій товар. Звертаючись за ремонтом знайте: наші майстри не лагодять техніку “на колінці”.

Досвід підказує, що використання професійного інструменту дозволяє виконати роботу найкращим чином, і це єдина ваша можливість отримати очікуваний якісний результат.


Перевірте

Коли вам знадобиться кліматична техніка чи її обслуговування, зайдіть до нас і поспілкуйтесь з менеджером. Принаймні просто проконсультуйтесь.

Купити техніку ви можете будь де. А отримати концентрат багаторічного досвіду — тільки в нас.Телефон менеджера: (068) 305-31-63, (066) 449-48-58


  КондиціюванняОпалення

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.