Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Топ моделі кондиціонерів в Україні

Топ моделі кондиціонерів в Україні

Український ринок кондиціонерів в 2015 році не сильно відрізняється від інших галузей. М'яко кажучи, не найбільш сприятлива економічна ситуація в країні і різкий стрибок долара привели до значного подорожчання абсолютно всіх товарів і послуг. Кондиціонери, звичайно ж, не виняток. Звідси і цілком зрозумілий попит на недорогу, бюджетну продукцію. Проте важливо пам'ятати, що дешеві кондиціонери також можуть бути різними.

 Дешево і одноразовоТакі бренди як Delfa, Saturn або Orion виготовляються спеціально для великих мережевих супермаркетів і продаються вони відповідно тільки там. Дана техніка дивує своєю ціною, проте, як щодо її якості та надійності? Кондиціонери для мереж замовляються оптовими компаніями з метою створити найдешевший і бюджетний варіант для покупців. Але, як правило, така техніка не може похвалитися чимось крім ціни. Якість пластмаси дуже низька, це видно на дотик .Простіше кажучи, це "одноразова покупка", яка вийде з ладу там, де якісні кондиціонери продовжать функціонувати.

Інверторний кондиціонер - коштує він своїх грошей?

Одним з перших питань консультанта продає Вам кондиціонер буде: "інверторний або не інверторний?". Досить часто інтерес до моделей інверторного типу вичерпується відразу ж після озвучення ціни, яка на 10-20% вище, ніж на аналогічне обладнання без інвертора. Дійсно, чи варто переплачувати за цю технологію?
Інверторний кондиціонер відрізняється від звичайного роботою свого компресора. Досягнувши потрібного рівня температури, компресор не вимикається, а лише знижує потужність. Це дозволяє уникнути різких стрибків напруги, отже кондиціонер функціонує в більш щадному режимі. Дана технологія дозволить на 30% скоротити споживання електрики, що дуже актуально у зв'язку з постійним зростанням комунальних тарифів. Енергоефективність побутової техніки вносить відчутну частку в економію Ваших грошей, тому побутовий кондиціонер з часом окупить себе.

Чи страшна «Made in China»?

Не так давно, словосполучення «зроблено в Китаї» було майже лайливим і служило характеристикою низької якості, недовговічності, халтури одним словом. Однак весь цивілізований світ вже позбувся цього забобону. Факт в тому, що абсолютна більшість сучасної техніки збирається саме в Піднебесній, а рівень її якості не викликає ніяких нарікань. Тут все залежить від виробника, а деякі китайські бренди набагато якісніше і надійніше своїх дорожчих аналогів. Крім того, багато кондиціонери з КНР укомплектовані компресорами від провідних світових брендів (наприклад Toshiba), що гарантує надійність і довговічність пристрою.
Словом, деякі китайські кондиціонери мало чим поступаються більш серйозним брендам, а от ціна на них відчутно нижче.

Топ 8 кондиціонерів 2015 року в Україні


Враховуючи все вищесказане, ми склали невеликий рейтинг кращих на сьогоднішній день кондиціонерів. Бренди в ній розбиті на 3 вагових категорії, проте навіть самі бюджетні варіанти характеризуються відмінною якістю і функціональністю.

Середній рівень якості:1. Gree - китайський бренд, що випускає досить якісну продукцію. Кондиціонери оснащені великою кількістю функцій, є також інверторні моделі. Устаткування Gree користується великою популярністю в Україні завдяки своїй доступною ціною. Ще один плюс - більше 100 сертифікованих сервісних центрів на території нашої країни.

2. Neoclima - китайські кондиціонери даного бренду вдало поєднують в собі високу якість за доступною ціною. Виробник може похвалитися широким модельним рядом, функціональністю і ефективністю свого обладнання. Кондиціонери Neoclima також характеризуються відмінним дизайном. У цьому році на ринку з’явились теплові насоси «повітря» - «вода» .


3. Midea - китайський бренд використовує у своїй продукції фірмові компресори Toshiba, що забезпечує надійність і ефективність кондиціонерів. Компанія також випускає моделі інверторного типу.


Високий рівень якості:


1. Panasonic - японський бренд, який збирається в Малайзії та Китаї. Поєднує в собі інноваційні технології та надійність. Високий рівень фільтрації повітря і унікальні енергозберігаючі технології.

2. Toshiba - японський бренд, який збирається в Таїланді та Китаї. Кондиціонери Toshiba традиційно асоціюються з надійністю і довговічністю. Продукція бренду також відрізняється стильним дизайном, відповідним під будь-який інтер'єр.

3. Mitsubishi Heavy - японський бренд, який збирається в Таїланді та Китаї. Не плутати з Mitsubishi Electric! Якісні кондиціонери з широким набором функцій, які все ж поступаються своїм тезкам Mitsubishi Electric.


Якість преміям класу:

1. Daikin - японський бренд, який збирається в Японії, Бельгії, Чехії та Таїланді. Є абсолютним лідером світового ринку кондиціонерів.

2. Mitsubishi Electric - японський бренд, який збирається в Японії та Таїланді. Найвища якість і ефективність у поєднанні з ретельно продуманим дизайном.
 Підсумок


Вибрати якісний і ефективний кондиціонер, можна і маючи порівняно невелику суму грошей. Головне - підійти до вибору кліматичного обладнання з усією відповідальністю.

Слід не забувати і про якість монтажу, від якої напряму залежить довговічність вашого придбання.

Тож звертайтесь до професіоналів.


  КондиціюванняОпалення

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.