Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Кондиціонер з Wi-Fi: керуй кліматом з будь-якої точки світу!


Уявіть: ви лежите на пляжі під пальмою, попиваючи мохіто. Раптом згадуєте, що вдома забули вимкнути кондиціонер. Що робити? Бігти назад до готелю? Ні! Адже у вас є кондиціонер із вмонтованим Wi-Fi!

Чим же крутий кондиціонер з Wi-Fi?

1. Керуй з будь-якої точки світу

Ви можете вмикати, вимикати, змінювати температуру та режим роботи кондиціонера, лежачи на дивані, перебуваючи в офісі або навіть у відпустці за кордоном. Все, що вам потрібно – це смартфон або планшет з доступом до Інтернету. Просто увімкніть  кондиціонер через додаток на своєму смартфоні, і коли ви потрапите у свою оселю, вас зустріне охолоджений та затишний будинок.

2. Забудьте про пульт

Більше не потрібно вставати зі свого місця та шукати пульт по всій кімнаті, щоб змінити температуру - все це тепер у твоїй кишені або сумці! З Wi-Fi кондиціонером ви можете керувати всіма його функціями за допомогою смартфона. І що може бути зручніше за це?

3. Програмуйте роботу кондиціонера

Створіть розклад роботи кондиціонера, щоб він вмикався і вимикався в певний час. Це допоможе вам економити електроенергію та підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

4. Отримуйте повідомлення про помилки

Уникнути ремонту теж допоможе Wi-Fi . Кондиціонер з Wi-Fi може надсилати вам повідомлення про помилки та несправності. Це дозволить вам швидко усунути проблему і запобігти поломці. Також він може надіслати СМС у сервісний центр при потребі провести сервісне обслуговування , або чистку кондиціонера.

5. Економте електроенергію

Крім зручності, кондиціонер із Wi-Fi допомагає економити енергію та гроші. Деякі кондиціонери з Wi-Fi мають функцію "розумний режим". Ця функція дозволяє кондиціонеру автоматично підбирати оптимальний режим роботи для підтримки заданої температури. Це може допомогти вам заощадити до 20% електроенергії.

Отже, якщо ви хочете отримати більше комфорту та зручності у своєму будинку, кондиціонер із Wi-Fi - це те, що вам потрібно. Забудьте про гарячі дні та вечори і насолоджуйтеся свіжістю та комфортом, керуючи температурою у своєму будинку з будь-якої точки світу!


Придбати кондиціонер із Wi-Fi - це легко! Із широким вибором моделей та варіантів, ти знайдеш той, що ідеально підійде для твого будинку. А монтаж - справа кількох годин для професіоналів, які все зроблять швидко та без зайвих турбот для тебе.

Кондиціонер з Wi-Fi – це зручність, економія та комфорт! Купуйте кондиціонер з Wi-Fi.

P.S. А ще, кондиціонером з Wi-Fi можна похвалитися перед друзями!

 


  Кондиціювання

Потребуєте більше інформації?

Спитайте нас. Ми це любимо.