Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Кондиціонер Toshiba Mirai RAS-07BKVG-EE/RAS-07BAVG-EE


 • Кондиціонер Toshiba Mirai RAS-07BKVG-EE/RAS-07BAVG-EE

Ідеальний кондиціонер для невеликих кімнат
Власникам міських квартир з невеликими кімнатами не доведеться переплачувати за надто потужний кондиціонер. У серії Mirai ми пропонуємо спліт-системи для міських квартир. Вперше Toshiba випустила побутовий кондиціонер з потужністю охолодження від 1,5 кВт. Типорозміри 05 і 07 оптимальні для кімнат площею 10-18 кв.м.

Переваги нового холодоагенту R32: зручний, ефективний, безпечний

 • R32 має більш низьку щільність і в'язкість, ніж R410A. Більш низька щільність дає можливість використовувати на 25-30% менше холодоагенту при рівній продуктивності. За рахунок низької в'язкості зменшуються втрати тиску в елементах холодильного контуру. В результаті енергоефективність вище на 5%.
 • Холодоагент R32 зручніше використовувати. На відміну від R410A, він — однокомпонентна речовина, тому допускає дозаправку кондиціонера незалежно від кількості холодоагенту, що залишився в контурі.
 • В обладнанні на R32 використовуються мідні труби тієї ж товщини і діаметра, що і для R410A. Масла і інструменти для монтажу теж можна використовувати одні і ті ж. Це полегшує перехід на новий холодоагент.
 • Потенціал глобального потепління (ПГП) у R32 на 67% нижче, ніж у традиційного R410A. А значить, R32 менш небезпечний для навколишнього середовища.


Тихий і зручний
Функція «Комфортний сон» створює оптимальні умови для сну і одночасно економить електроенергію! Кондиціонер автоматично коригує температуру в нічний час, забезпечуючи максимальний комфорт. Натиснувши кнопку Quiet на пульті ДУ, Ви включите супер-тихий режим роботи кондиціонера. Рівень шуму знижується до 22 дБА — це можна порівняти з шелестом листя і помітно тихіше шопоту в кімнаті!

Вибір пульта ДУ
Toshiba пропонує для використання з спліт-системами серії Mirai BKVG два пульта дистанційного керування:
Вдосконалений пульт з тижневим таймером. Ергономічне пристрій з розширеним набором функцій, великим дисплеєм і можливістю програмувати до 28 установок на всі дні тижня.
Стандартний пульт, простий і зрозумілий. Всі основні функції легко доступні, включаючи режими економії електроенергії і підвищеної потужності.

Система самоочищення
Самоочищення перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику спліт-системи. Коли кондиціонер працює в режимі охолодження, на теплообміннику внутрішнього блоку конденсується волога з навколишнього повітря.
Завдяки самоочищенню у внутрішньому блоці ніколи не утворюється вогкість, цвіль, неприємний запах. Після виключення кондиціонера вентилятор працює ще 20 хвилин, осушуючи теплообмінник, а потім вимикається автоматично.

Виробник
Країна виробник Таїланд
Гарантія
Гарантія, років 2
Діапазон робочих температур
Внутрішній блок (охолодження/нагрів), град. Цельсія від -15 до +46°C / від -15 до +24°C
Ефективність
Коефіцієнт енергоефективності по теплу (СОР) 4,03
Коефіцієнт енергоефективності по холоду (EER) 3,33
Теплопродуктивність, кВт 2,5
Холодопродуктивність, кВт 2
Потужність
Максимально споживана потужність, Вт 600
Приміщення
Площа обігріву приміщення, м. кв. 20
Розміри
Розміри внутрішнього блока, мм 293х798х230
Розміри зовнішнього блока, мм 530x660x240
Холодоагент
Тип холодоагента R32


 • Виробник: Toshiba
 • Модель: Toshiba Mirai RAS-07BKVG-EE/RAS-07BAVG-EE
 • Наявність: Доставка протягом 2-3 днів
 • 13999 грн
  (Безкоштовна доставка)Теги: Кондиціонер, Toshiba, Mirai

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58


Принцип роботи теплових насосів, види теплових насосів: Теплові насоси