Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 65-23-75  
 • Теплоакумулятор Kronas TA 200

Теплоакумулятор зберігає тепло в опалювальній системі і економить витрати на опалення будинку.

Буфер може бути встановлений практично в будь-якій системі центрального опалення, незалежно від того, яке джерело тепла її живить.

Буферна ємність це великий бак, заповнений тією ж водою, яка нагрівається в котлі і віддає тепло в радіатори.

Більшості з вас відомий побутової джерело подачі гарячої води, що іменується в народі бойлер (водонагрівач), буфер тепла виглядає дуже схоже, хоча його мета трохи інша. Але нагрівати воду він теж може.

Вважається, що установка буфера в системі опалення, дозволяє економити паливо то 20 до 30%, тому його буде вигідно використовувати в системі опалення вашого будинку.

Буфер тепла призначений:

 • зберігати надлишки тепла, виробленого котлом в кількості, що перевищує поточний попит;
 • зберігати тепло довго, щоб можна було використовувати його навіть тоді, коли котел вже не працює;
 • забезпечувати роботу котла в діапазоні його максимального ККД (тобто при такій потужності, при якій спалювання в котлі і прийом тепла здійснюється найбільш ефективно);
 • дозволяти використання тепла від сонячних колекторів для опалення та підігріву гарячої господарської води, навіть коли температура холодоагенту, нагрітого в колекторі відносно низька;
 • дозволяє об'єднати в одній установці кілька різних джерел тепла, наприклад, каміна з водяною сорочкою і газового котла з сонячними колекторами, сонячних батарей з електричним опаленням.


Основною перевагою буфера є його багаторівнева система температур.

Принцип роботи буфера тепла
Буфер тепла працює трохи схоже на бойлер для підігріву гарячої води. Тільки багаторівневий буфер можна заряджати від декількох джерел тепла. А тепло можна використовувати як для радіаторів, так і для підігріву підлоги і як резервуар для підігріву води.

У буфері ефективно використовується основна його перевага - багаторівнева система температур. Гаряча вода знаходиться у верхній частині бака, як легша. Нижні шари — це найхолодніша вода. Основна властивість води — це здатність від підігрітих верхніх шарів, поступово передавати тепло в низ. Тому, якщо в такому баку все зробити правильно, то вода буде розділена на шари теплі і холодні.

Це дозволить отримувати досить гарячу воду з резервуара навіть тоді, коли він майже «розряджений» — тобто тоді, коли шар теплої води є відносно тонким.

Вода в котлі
Об’єм води, л 200
Гарантія
Гарантія, років 3
Розміри
Висота, мм 1880
Приєднувальний розмір до системи опалення, зовн., мм 25.4
Ширина, мм 600

Теплоакумулятор Kronas TA 200

 • Виробник: Kronas
 • Модель: Kronas TA 200
 • Наявність: Є в наявності
 • 5900 грн
  (Безкоштовна доставка)Теги: Теплоакумулятор, Kronas, котел, опалення

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58