Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58


Електричний конвектор Roda Standard RSP EU


З огляду на постійне підвищення рівня цін на природний газ та інші види палива, німецький бренд Roda пропонує сучасний, економічний опалювальний прилад — електричний конвектор Roda серії Stanard + RSP EU. Основна відмінність моделей RSP EU від RSP — довжина конвектора при однакових параметрах потужності. Серія RSP EU має зменшений в довжині корпус на 130 міліметрів, в порівнянні з аналогічною моделлю RSP і призначені, в першу чергу для невеликих приміщенні і ніш, де неможливо розмістити конвектор потрібної потужності в стандартному розмірі.

Розміри серії електричних конвекторів RSP EU повністю відповідають актуальним стандартам Європейського Союзу по еко-дизайну та енергоефективності.

Конвектори Roda забезпечують швидкий і безшумний обігрів, а також видами палива і наднадійними пристроями для основного та додаткового опалення приміщень будь-якого класу: заміських будинків, квартир, об'єктів соціальної сфери та комерційної нерухомості. Конвектори можуть бути змонтовані на стіну за допомогою кронштейнів або встановлені на підлогу з використанням пасивних опор сучасного дизайну (поставляються в комплекті).

Конвектори Roda серії Stanard + RSP працюють за принципом природної конвекції повітря: холодне повітря, проходячи через конструкцію пристрою, нагрівається і виходить через ґрати. Завдяки спеціальній формі корпусу прискорюється циркуляція повітря із забезпеченням швидкого обігріву приміщення по всьому об'єму. Висока надійність конструкції, якість комплектуючих, 100% тестування в процесі виробництва дозволяє підтримувати термін гарантійного обслуговування протягом 5 років, а термін експлуатації не менше 10 років.

Принциповою відмінністю нагрівального елементу в електроконвекторах Roda серії Stanard + RSP EU є застосування в якості резистивного елемента тонкої стрічки прямокутного перетину.

Особливості конструкції нагрівального елементу зумовили наступні його переваги:

Зменшення аеродинамічного опору нагрівального елементу призвело до значного зниження теплового опору нагрівач-середовище. Температура поверхні стрічкового резистивного нагрівача знизилася до рівня величини 300-400°С, що значно нижче температури розкладання повітря (не сушить повітря). Низька робоча температура резистивного елементу обумовлює потенційно дуже високу надійність нагрівача. Нагрівальні елементи пройшли цикл спеціальних випробувань на тривалу роботу. При напрацюванні 10000 годин ніяких змін в елементах конструкції і параметрів не виявлено, що з упевненістю дозволяє робити висновки про гарантоване забезпечення терміну служби обігрівальних приладів 10 і більше років.

Застосування в «стрічкових» резистивних елементах низького теплового опору нагрівач-середовище, обумовлюють принципово низьку інерційність, а також миттєвий, без затримки, вихід на робочий режим, що дозволяє забезпечити більш точну підтримку робочої температури в приміщенні і обумовлює високу економічність.

Нагрівачі забезпечені оригінальним, швидкодіючим обмежувачем температури з температурою відключення 120°С. Обмежувач температури вбудований в нагрівач і є невід'ємною частиною його конструкції. Висока надійність захисту від перегріву нагрівального елементу і, відповідно, обігрівального приладу гарантована застосуванням виключно термовимикачів, що виготовляються фірмами зі світовим ім'ям: Texas Instruments (США), Microterm (Німеччина), Uchia (Японія). Наявність вбудованого термовимикача в нагрівальному елементі робить експлуатацію нагрівальних приладів абсолютно безпечною.

На відміну від нагрівачів інших типів, які в даний час в переважній більшості випадків, виготовляються в країнах Південно-Східної Азії, нагрівальні елементи в електроконвекторах Roda серії Stanard + RSP виготовляються тільки на заводах в Німеччині (місто Hatzenbuhl) і Чеської Республіки (філія компанії Eichenauer ), що обумовлює їх повну відповідність жорстким вимогам європейських стандартів безпеки, якості та екології. Висока надійність нагрівачів даного типу підтверджена відсутністю відмов їх у споживачів.

Отже, до основних переваг електроконвекторів Roda серії Stanard + RSP EU можна віднести:

 • швидкий і безшумний обігрів;
 • робота за принципом природної конвекції повітря;
 • 5 років гарантії;
 • термін експлуатації не менше 10 років;
 • європейський нагрівальний елемент;
 • подвійна потужність нагрівального елементу з можливістю використання тільки 50% від номіналу для більшої економії електроенергії;
 • можливість підлогового і настінного монтажу (опори і кронштейни поставляються в комплекті)
 • режим підтримки мінімальної температури +8;
 • зручна ручка для транспортування;
 • використання екологічно безпечних матеріалів;
 • датчик відключення при падінні конвектора на підлогу;
 • датчик відключення в умовах перегріву нагрівального елементу;
 • низьке енергоспоживання.

Виробник
Країна виробник Україна
Гарантія
Гарантія, років 5
Паливо
Вид палива Електроенергія
Потужність
Потужність, кВт 2.0
Приміщення
Клас захисту IP20
Орієнтовна площа приміщення, м. кв. 18-23
Розміри
Висота, мм 805
Довжина (глибина), мм 115
Ширина, мм 460
Вага, кг 5


 • Виробник: Roda
 • Модель: Roda Standard RSP EU
 • Наявність: Немає в наявності
 • 1299 грн
  (Безкоштовна доставка)

Теги: Конвектор, Roda, RS