Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 65-23-75  
 • Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A5

Газовий проточний водонагрівач з відкритою камерою згоряння JSD20-A5


 • Якісний мідний теплообмінник з жароміцним покриттям
 • Електричний розпал та контроль полум'я
 • Датчик контролю тяги резистивного типу
 • Компактні розміри
 • Роздільне регулювання потужності і температури
 • Відкрита камера згоряння
 • Живлення від двох батарей 1,5 В


Проточні водонагрівачі RÖDA JSD обладнані інноваційною системою контролю за димовидаленням. Час аварійного відключення газу при зникненні тяги складає всього 30 секунд при нормованих 60 с. (Згідно ДСТУ 2356-94 «Апарати водонагрівальні проточні газові побутові»)

Гнучкість інсталяції
Компактні розміри і ультратонкий корпус дозволить вписати водонагрівач RÖDA в будь-який дизайн. А класичний дизайн водонагрівача не втратить своєї актуальності ніколи.

Забудьте про подовжувачі
Застосування двох батарей 1,5 В в якості джерела живлення дозволяє не залежати від розташування розетки, і крім того повністю знімає ризик пошкодження електричним струмом.

Давайте економити разом
Класичні газові колонки мають запальник, яка горить постійно і споживає природний газ. Нові газові колонки RÖDA обладнані електричним розпалом і полум'я з'являється тільки при відкриванні крана гарячої води. Таким чином, Ви не викидаєте гроші в димохід і не обігріваєте вулицю.

Виробник
Країна виробник Німеччина
Живлення
Напруга живлення, В 220
Коефіцієнт корисної дії
ККД, % 85
Потужність
Потужність, кВт 20
Продуктивність ГВП, л/хв при t=25 град. С 10
Розміри
Приєднувальний розмір до системи опалення, зовн., мм 12,7

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A5

 • Виробник: Roda
 • Модель: Roda JSD20-A5
 • Наявність: Є в наявності
 • 2569 грн
  (Безкоштовна доставка)Рекомендовані товари

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A1

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A1

Газовий проточний водонагрівач з відкритою камерою згоряння JSD20-A1Якісний мідний теплообмінник з жароміцним покриттямЕлектричний розпал та контроль полум'яДатчик контролю тяги резистивного типуІндикація температури гарячої води і кодів блокувань (модель JSD20-A1)Компактні розміриРоздільне регулюва..

2359 грн

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A2

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A2

Газовий проточний водонагрівач з відкритою камерою згоряння JSD20-A2Якісний мідний теплообмінник з жароміцним покриттямЕлектричний розпал та контроль полум'яДатчик контролю тяги резистивного типуКомпактні розміриРоздільне регулювання потужності і температуриВідкрита камера згорянняЖивлення від двох ..

2599 грн

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A3

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A3

Газовий проточний водонагрівач з відкритою камерою згоряння JSD20-A3Якісний мідний теплообмінник з жароміцним покриттямЕлектричний розпал та контроль полум'яДатчик контролю тяги резистивного типуКомпактні розміриРоздільне регулювання потужності і температуриВідкрита камера згорянняЖивлення від двох ..

2569 грн

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A4

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A4

Газовий проточний водонагрівач з відкритою камерою згоряння JSD20-A4Якісний мідний теплообмінник з жароміцним покриттямЕлектричний розпал та контроль полум'яДатчик контролю тяги резистивного типуКомпактні розміриРоздільне регулювання потужності і температуриВідкрита камера згорянняЖивлення від двох ..

2569 грн

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A6

Газовий проточний водонагрівач Roda JSD20-A6

Газовий проточний водонагрівач з відкритою камерою згоряння JSD20-A6Якісний мідний теплообмінник з жароміцним покриттямЕлектричний розпал та контроль полум'яДатчик контролю тяги резистивного типуКомпактні розміриРоздільне регулювання потужності і температуриВідкрита камера згорянняЖивлення від двох ..

2499 грн

Теги: Опалення, водонагрівач, Roda, газовий

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58