Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 28-89-02  

ТОВ "ТІКО"

Основна думка, що рухає нами щодня: «Наша надійність — це ваша гарантія». Це стало нашим гаслом, це стало зіркою, що веде нас.


Ми працюємо в декількох напрямках:


Все це обладнання можна купити в нашому інтернет-магазині з безкоштовною доставкою.


Спектр наших послуг починається від проектування інженерних систем, проходить через монтаж під ключ і не закінчується навіть на післягарантійному обслуговуванні, бо окрім цього всього ми обов’язково допоможемо вам і порадою, і кваліфікованою консультацією. Супровід та обслуговування вашої системи кондиціювання, вентиляції або опалення триває весь час експлуатації.


Вже 24 роки ми підкріплюємо свої слова про високу якість своїми ділами. Підтвердженням тому наші корпоративні клієнти ВАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго», Хмельницька та Рівненська АЕС, ПАТ «Волинь-цемент», рівненський Драмтеатр, посольство в Австрії, готелі «Україна» та «Турист», численні банки, заводи та підприємства. А індивідуальних клієнтів і не перелічити. Частково наших клієнтів ви можете побачити в портфоліо.


Що далі? Ми продовжуємо створювати та розвивати нові напрямки. Наразі популярністю користуються енергозберігаючі технології та енергія з відновлюваних джерел. І ми ніколи не зупиняємось на досягнутому. Приносити вам користь — це наше головне завдання.


Якщо ви ще не з «Тіко» — запрошуємо до співпраці!


P.S. А ви знали, що «Тіко» розшифровується як «техніка і комфорт»?Статті

9 правил здачі техніки в ремонт. ЧЕК-ЛИСТ.

9 правил здачі техніки в ремонт. ЧЕК-ЛИСТ.

Інструкція, як треба готувати та здавати прилади в ремонт.

В нас є 9 універсальних правил, які допоможуть Вам пережити ремонт побутової техніки з максимальним комфортом.

Опис кондиціонера Toshiba Shorai (J2KVRG). ВІДЕО

Опис кондиціонера Toshiba Shorai (J2KVRG). ВІДЕО

Відео-опис унікального інверторного кондиціонера Toshiba Shorai, який вміє озонувати повітря на додаток до звичайних функцій кондиціонера.

Налаштування пульта дистанційного керування кондиціонера Toshiba Daiseikai (N3KVR). ВІДЕО

Налаштування пульта дистанційного керування кондиціонера Toshiba Daiseikai (N3KVR). ВІДЕО

Інструкція по роботі з пультом дистанційного керування кондиціонером Toshiba Daiseikai (N3KVR). Демонстрація роботи та докладні пояснення.

ВІДЕО

Що краще: кондиціонер чи тепловий насос? Порівняння.

Що краще: кондиціонер чи тепловий насос? Порівняння.

Така справа, що коли спекотно, то кортить освіжитись і треба купляти кондиціонер. А може ну його, той кондиціонер... може краще тепловий насос? Якщо Ви турбуєтесь про своє майбутнє не лише протягом наступних кількох місяців, а з прицілом на рік-два, то розбираймося...

Акції

Немає товарів по акції.