Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Ballu

Порівняння товарів (0)


Очищувач повітря Ballu AP-155

Очищувач повітря Ballu AP-155

В очищувачі повітря AP-155 від Ballu з електронним керуванням передбачені всі функції і технології, необхідні для ефективної та якісної очистки повітря в приміщенні.5 ступенів очищення повітря, 4 швидкості роботи вентилятора, іонізатор повітря (відключається), 8-годинний таймер на відключення прилад..

5265 грн

Очищувач повітря Ballu AP-410F5

Очищувач повітря Ballu AP-410F5

В очищувачі повітря AP-410F5 від Ballu з електронним керуванням передбачені всі функції і технології, необхідні для ефективної та якісної очистки повітря в приміщенні.5 ступенів очищення повітря, 4 швидкості роботи вентилятора, іонізатор повітря (відключається), 8-годинний таймер на відключення прил..

3780 грн

Очищувач повітря Ballu AP-110

Очищувач повітря Ballu AP-110

Очищувач повітря Ballu AP-110 виконаний в модному кольоровому виконанні, при цьому функціональний і не займає багато місця. У приладі передбачена 4х-ступінчаста система фільтрації і автоматичний облік терміну роботи фільтрів. Завдяки функції іонізації і УФ-лампи, прилад знезаражує і оздоровлює повіт..

4999 грн

Осушувач повітря Ballu BDH-15L

Осушувач повітря Ballu BDH-15L

Осушувач повітря Ballu BDH-15L — Ваш головний помічник при боротьбі з вогкістю. Компактний прилад позбавить від конденсату на вікнах і стінах, врятує приміщення від грибка і цвілі, а у вигляді бонусу допоможе швидше висушити речі після прання. Ballu BDH-15L розрахований на стандартну кімнату до 20 м..

5450 грн

Осушувач повітря Ballu BDH-25L

Осушувач повітря Ballu BDH-25L

Економічний, практичний, стильний — все це осушувач повітря Ballu BDH-25L. Стильний аксесуар з міцного пластику гармонує з будь-яким інтер'єром — від яскравої ванної кімнати до дачі в стилі кантрі. Компактний розмір не заважає великій потужності агрегату — він легко збирає 25 л конденсату на добу. Ц..

6600 грн

Осушувач повітря Ballu BDT-35L

Осушувач повітря Ballu BDT-35L

Елегантний осушувач повітря Ballu BDT-35L стане Вашим незамінним помічником при боротьбі з вогкістю. Тихий і компактний — це надійний робочий партнер, який старанно робить свою роботу. В результаті вікна перестануть «плакати», стіни позбудуться цвілі і грибка, білизна висохне за кілька годин, а близ..

7250 грн

Осушувач повітря Ballu BDM-30L

Осушувач повітря Ballu BDM-30L

Cушильний мультикомплекс Ballu BDM-30L представлений в білому з сріблом корпусі, класичний дизайн приладу поєднується з будь-яким інтер'єром. Потужність моделі становить 540 м³/год, що дозволяє приладам збирати до 30 літрів вологи в добу. При продуктивності 30 л/добу і потужності 540 Вт модель має в..

8850 грн

Осушувач повітря Ballu BDH-50L

Осушувач повітря Ballu BDH-50L

Високоефективний осушувач повітря Ballu BDH-50L із серії Professional створений для усунення вологи з повітря в напівпромисловому масштабі.Висока продуктивність 50 л/добу результативно позбавляє від вогкості просторі приміщення площею до 66 м². Лаконічний дизайн не привертає до себе особливої ..

9250 грн

Осушувач повітря Ballu BDA-70L

Осушувач повітря Ballu BDA-70L

Осушувач повітря Ballu BDA-70L не дозволить зайвій волозі зіпсувати Ваш бізнес. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати пристрій в модному ресторані, а висока продуктивність допоможе позбавити від вогкості виробничий склад.Ергономічні ручки і практичні коліщатка допоможуть з легкістю перемістити ..

11500 грн

Осушувач повітря Gree GDN10AH-K4EBB1C

Осушувач повітря Gree GDN10AH-K4EBB1C

Компресорні осушувачі GREE з електронним управлінням розраховані на роботу в невеликих побутових приміщеннях. Пристрої забезпечують продуктивність 10 літрів на добу.Серед інших переваг осушувачів GREE розглянутої моделі необхідно відзначити:Інтуїтивно зрозуміле управління.Захист компресора. Запуск к..

10800 грн

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)