Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Очищувач повітря Ballu AP-155

 • Очищувач повітря Ballu AP-155
В очищувачі повітря AP-155 від Ballu з електронним керуванням передбачені всі функції і технології, необхідні для ефективної та якісної очистки повітря в приміщенні.

5 ступенів очищення повітря, 4 швидкості роботи вентилятора, іонізатор повітря (відключається), 8-годинний таймер на відключення приладу, індикатори температури (t°C) в приміщенні і рівня чистоти повітря. Для своєчасної заміни фільтрів в очищувачі автоматично враховується термін роботи фільтрів. Очищувач обслуговує приміщення площею до 20 квадратних метрів.

Принцип дії:

За допомогою вентилятора повітряний потік проходить через Pre-Carbon фільтр, що затримує відносно великі частки. Потім повітря проходить через HEPA-фільтр, що затримує пилок, алергени та інші частинки розміром до 0.3 мкм. Далі VOC-фільтр 2 в 1 (вугільний фільтр + цеоліт) абсорбує і вбирає неприємні запахи, хімічні сполуки, такі як CO2, формальдегід, фреон. Завершує очищення повітря іонізатор, який генерує необхідну кількість негативних іонів і очищає повітря в приміщенні. Іони з'єднують частинки пилу між собою в більші кластери, які краще уловлюються фільтром, що додатково посилює ефект очищення.

5-ступінчаста система очищення повітря:
1. Pre-Carbon фільтр — фільтр попереднього очищення, затримує шерсть домашніх тварин і великий побутовий пил (значно подовжує термін служби HEPA фільтра)
2. HEPA фільтр — протиалергійний фільтр затримує дрібний пил, квітковий пилок, алергени, кіптяву і реагенти (ступінь очищення 99% часток розміром до 0,3 мкм)
3-4. VOC фільтр (вуглець) (гранули вугілля і цеоліту) — вугілля (гранули чорного кольору) очищає повітря від тютюнового диму і неприємних запахів, цеоліт (гранули світлого кольору) очищає повітря від шкідливих хімічних сполук і газів: формальдегід, фреон, меркаптан та інші
5. ION — іонізатор повітря (відключається) — генерує необхідну кількість негативних іонів, освіжає повітря в приміщенні. Іони з'єднують дрібні частинки пилу в більші кластери, що додатково посилює ефект очищення повітря.

 • Сенсорна панель управління,
 • 8-годинний таймер на відключення,
 • 4 режими швидкості обертання вентилятора,
 • Інтелектуальний таймер з урахування терміну роботи фільтрів,
 • Індикатор чистоти повітря.
Виробник
Країна виробник Китай
Живлення
Напруга живлення, В 220
Об’єм
Продуктивність ≥ 170 куб.м/год
Потужність
Потужність, кВт 0,037
Приміщення
Орієнтовна площа приміщення, м. кв. 20
Розміри
Висота, мм 495
Довжина (глибина), мм 200
Ширина, мм 320
Вага, кг 4.5


 • Виробник: Ballu
 • Модель: Ballu AP-155
 • Наявність: Доставка протягом 2-3 днів
 • 5265 грн
  (Безкоштовна доставка)

Теги: Очищувач повітря, Ballu, AP, 20 кв.м.

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58