Осушувач і очищувач

Осушувач повітря Kadis Q8 — це не тільки техніка, яка регулює баланс вологості в приміщенні, але і очищає повітряну масу навколо себе. Такий підхід дозволить вам видалити зайву вологу і зробити повітря придатним для алергіків, астматиків і інших людей, які мають проблеми з дихальними шляхами. Втім, для здорової людини також буде корисно дихати вже очищеним повітрям, а не думати про те, як позбутися від пилу, мікробів та алергенів.

Універсальний в оформленні

Зовнішнє оформлення осушувача класичне, завдяки чому він ідеально впишеться в будь-яку обстановку. Білий корпус з чорними деталями, невеликий розмір приладу і його мінімалістичне оформлення дозволять вам легко інтегрувати осушувач в кімнату будь-якого дизайну.

Сенсорне управління

На верхній частині конструкції розташовується сенсорна панель, за допомогою якої управляти технікою набагато простіше. Варто зауважити, що виробник зробив максимально простий інтерфейс, пристосувавши його до основних функцій. Завдяки такому рішенню весь образ техніки витриманий в єдиному стилі — без зайвих деталей.

Автоматичне відключення

Захисна функція відключення здатна позбавити вас від турбот з приводу того, відключиться техніка, чи ні, коли буде досягнутий необхідний баланс вологості. Щоб не було електрозамикання внаслідок користування осушувачем, виробник зробив його здатним відключитися самостійно. Невеликий резервуар на 1 л для збору конденсату, що утворюється після осушення повітря, не переповниться понад норму.

Змінний фільтр HEPA

Очищення повітря відбувається за допомогою фільтра тонкого впливу, який затримує не тільки пил і дрібні мікрочастинки, але навіть різноманітні хвороботворні мікроорганізми і бактерії.

Виробник
Країна виробник Китай
Гарантія
Гарантія, років 1
Живлення
Напруга живлення, В 220
Об’єм
Об'єм резервуару для води, л 1
Потужність
Потужність, кВт 0.045
Приміщення
Площа приміщення, кв.м. 20
Розміри
Висота, мм 315
Довжина (глибина), мм 215
Ширина, мм 196
Вага, кг 2.7

Осушувач повітря Ballu Kadis Q8

  • Виробник: Ballu
  • Модель: Ballu Kadis Q8
  • Наявність: Є в наявності
  • 2450 грн
    (Безкоштовна доставка)Теги: Осушувач повітря, Ballu

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58