Осушувач повітря Ballu BDH-15L — Ваш головний помічник при боротьбі з вогкістю. Компактний прилад позбавить від конденсату на вікнах і стінах, врятує приміщення від грибка і цвілі, а у вигляді бонусу допоможе швидше висушити речі після прання. Ballu BDH-15L розрахований на стандартну кімнату до 20 м2. Продуктивність 15 л на добу дозволяє значно знизити вологість у приміщенні вже за перші 24 години. Мобільний девайс легко перемістити з однієї кімнати в іншу, піднявши за практичну ручку. Це відмінне рішення для вологих приміщень, як житлових, так і технічних.

Осушувач Ballu BDH-15L створений для Вашого комфорту

Широкий функціонал дозволяє використовувати його максимально ефективно з мінімумом людського втручання. Простота сенсорного управління і можливість програмування не вимагають особливих умінь: налаштуйте необхідні параметри — решту роботи зробить даний пристрій. Два режиму роботи допомагають підтримувати оптимальну вологість. Завдяки вбудованому гігростату і індикаторами вологості та температури Ви завжди будете в курсі мікроклімату в кімнаті. Налаштуйте бажаний рівень вологості та температури — прилад буде підтримувати вказані параметри, а при досягненні заданих показників, вимкнеться.

Осушувач повітря Ballu BDH 15L

Ballu працює, забезпечуючи домашній затишок, а Ви насолоджуєтеся відпочинком або займаєтеся своїми важливими справами. Низький рівень шуму в 40 дБ не заважає сну. У разі наповнення резервуара спрацює індикатор — прилад вимкнеться самостійно. Ємність для конденсату досить містка для маленьких приміщень — 2 л. Не хочете постійно стежити за наповненням резервуара? Підключіть шланг — і конденсат буде стікати безперервно без Вашого втручання. У разі замерзання води від Вас не потрібно ніяких дій — функція розморожування Defrost вирішить дане питання.

Осушувач повітря Ballu BDH-15L — якість повинна бути доступною

Економічний осушувач — яскравий доказ того, що якість не повинна бути дорогою. Стильний дизайн, ергономічна форма — прилад ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, від класики до лофту.

За функціональністю Ballu BDH-15L знаходиться на щабелі більш дорогих моделей. Високоякісна збірка гарантує довгий термін експлуатації, а низька вартість економить сімейний бюджет.

Осушувач Ballu ADH-15L потрібен Вам, щоб попередити появу грибка на стінах, створити правильний мікроклімат і швидко висушити білизну після прання. Особливо корисний осушувач повітря в приміщеннях на першому поверсі, де присутня природна вологість від підвальних приміщень і грунтових вод.

Виробник
Країна виробник Китай
Гарантія
Гарантія, років 2
Живлення
Напруга живлення, В 230
Об’єм
Об'єм резервуару для води, л 2
Потужність
Потужність, кВт 0.210
Приміщення
Площа приміщення, кв.м. 20
Розміри
Висота, мм 386
Довжина (глибина), мм 230
Ширина, мм 250
Вага, кг 8.5

Осушувач повітря Ballu BDH-15L

  • Виробник: Ballu
  • Модель: Ballu BDH-15L
  • Наявність: Є в наявності
  • 5450 грн
    (Безкоштовна доставка)Теги: Осушувач повітря, Ballu

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58