Телефон менеджера: (068) 305-31-63, (050) 658-29-18  
 • Кондиціонер Toshiba Mirai RAS-07BKVG-EE/RAS-07BAVG-EE

Ідеальний кондиціонер для невеликих кімнат
Власникам міських квартир з невеликими кімнатами не доведеться переплачувати за надто потужний кондиціонер. У серії Mirai ми пропонуємо спліт-системи для міських квартир. Вперше Toshiba випустила побутовий кондиціонер з потужністю охолодження від 1,5 кВт. Типорозміри 05 і 07 оптимальні для кімнат площею 10-18 кв.м.

Переваги нового холодоагенту R32: зручний, ефективний, безпечний

 • R32 має більш низьку щільність і в'язкість, ніж R410A. Більш низька щільність дає можливість використовувати на 25-30% менше холодоагенту при рівній продуктивності. За рахунок низької в'язкості зменшуються втрати тиску в елементах холодильного контуру. В результаті енергоефективність вище на 5%.
 • Холодоагент R32 зручніше використовувати. На відміну від R410A, він — однокомпонентна речовина, тому допускає дозаправку кондиціонера незалежно від кількості холодоагенту, що залишився в контурі.
 • В обладнанні на R32 використовуються мідні труби тієї ж товщини і діаметра, що і для R410A. Масла і інструменти для монтажу теж можна використовувати одні і ті ж. Це полегшує перехід на новий холодоагент.
 • Потенціал глобального потепління (ПГП) у R32 на 67% нижче, ніж у традиційного R410A. А значить, R32 менш небезпечний для навколишнього середовища.


Тихий і зручний
Функція «Комфортний сон» створює оптимальні умови для сну і одночасно економить електроенергію! Кондиціонер автоматично коригує температуру в нічний час, забезпечуючи максимальний комфорт. Натиснувши кнопку Quiet на пульті ДУ, Ви включите супер-тихий режим роботи кондиціонера. Рівень шуму знижується до 22 дБА — це можна порівняти з шелестом листя і помітно тихіше шопоту в кімнаті!

Вибір пульта ДУ
Toshiba пропонує для використання з спліт-системами серії Mirai BKVG два пульта дистанційного керування:
Вдосконалений пульт з тижневим таймером. Ергономічне пристрій з розширеним набором функцій, великим дисплеєм і можливістю програмувати до 28 установок на всі дні тижня.
Стандартний пульт, простий і зрозумілий. Всі основні функції легко доступні, включаючи режими економії електроенергії і підвищеної потужності.

Система самоочищення
Самоочищення перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику спліт-системи. Коли кондиціонер працює в режимі охолодження, на теплообміннику внутрішнього блоку конденсується волога з навколишнього повітря.
Завдяки самоочищенню у внутрішньому блоці ніколи не утворюється вогкість, цвіль, неприємний запах. Після виключення кондиціонера вентилятор працює ще 20 хвилин, осушуючи теплообмінник, а потім вимикається автоматично.

Виробник
Країна виробник Таїланд
Гарантія
Гарантія, років 2
Діапазон робочих температур
Внутрішній блок (охолодження/нагрів), град. Цельсія від -15 до +46°C / від -15 до +24°C
Ефективність
Коефіцієнт енергоефективності по теплу (СОР) 4,03
Коефіцієнт енергоефективності по холоду (EER) 3,33
Теплопродуктивність, кВт 2,5
Холодопродуктивність, кВт 2
Потужність
Максимально споживана потужність, Вт 600
Приміщення
Площа обігріву приміщення, м. кв. 20
Розміри
Розміри внутрішнього блока, мм 293х798х230
Розміри зовнішнього блока, мм 530x660x240
Холодоагент
Тип холодоагента R32

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кондиціонер Toshiba Mirai RAS-07BKVG-EE/RAS-07BAVG-EE

 • Виробник: Toshiba
 • Модель: Toshiba Mirai RAS-07BKVG-EE/RAS-07BAVG-EE
 • Наявність: Є в наявності
 • 16999 грн
  (Безкоштовна доставка)Теги: Кондиціонер, Toshiba, Mirai