Клімат твого простору під ключ в Рівному та регіоні

ТОВ Тіко

Новини

20 листопада 2019

ЗМІНИВСЯ МІСЬКИЙ НОМЕР СЕРВІС-ЦЕНТРА ТІКО

З 20 листопада 2019 року помінявся міський номер телефону до нашого сервіс-центра.

Новий міський номер сервіс-центра Тіко: (0362) 65-23-75.

Мобільний номер залишається незмінним: (095) 502-83-74.


21 червня 2019

СЕНСАЦІЯ СЕНСАЦІЯ СЕНСАЦІЯ !!! СЕС В РІВНОМУ

Розрахувати, замовити та встановити сонячну електростанцію собі додому стало ще простіше, ніж це було до сьогоднішнього дня.

По-перше (і це найголовніше) — фірма ТІКО пропонує Вам послугу з розрахунку та підбору сонячної електростанції (СЕС) вже сьогодні! Ми відкриваємо цей новий напрямок в нашому асортименті.

По-друге — для того, щоб дізнатись подробиці або подати заявку на розрахунок достатньо зайти до нас на сторінку.

По-третє — новий закон про сонячну енергетику дещо обмежує право пересічного українця на вигідне інвестування вільних коштів, але натомість він розкриває всі карти й ми тепер знаємо, що в першу чергу встановлення СЕС призначене для того, щоб покращити власну енергетичну незалежність, а в другу чергу, щоб заробити на вигідному Зеленому тарифі.

І по-четверте — Україна в будь-якому випадку з часом наростить обсяги залучення відновлюваних джерел енергії. То чому не бути на передньому краї цієї революції та не долучитись до технології майбутнього вже цього літа?

На сторінці всі подробиці та основні питання, які виникають у Вас, коли Ви вперше задумались про монтаж власної сонячної електростанції.

Читайте, думайте, запитуйте, замовляйте!


13 квітня 2019

Влітку буде гаряча вода!

Рівнетеплоенерго обіцяє подавати гарячу воду все літо.

На офіційному сайті Рівнетеплоенерго є новина про те, що у 2019 році міська теплопостачальна компанія вперше у своїй історії планує не припиняти постачання гарячої води населенню влітку, як це відбувалось всі попередні роки, а продовжити централізоване гаряче водопостачання.

Весь колектив ТОВ "Тіко" сприйняв цю новину з яскраво вираженим ентузіазмом. Але обіцяти — не означає одружитись, тому певні сумніви в нас теж присутні. Тільки час покаже, чи є наші сумніви безпідставними й поки що ми не збираємось прибирати з нашого асортименту газові колонки та газові котли.

Власний водонагрівач в господарстві захистить вас від несподіваного відключення гарячої води на період планового ремонту, а також допоможе у випадку, якщо у вас немає централізованого гарячого водопостачання, наприклад у сільській місцевості, на дачі чи у власному будинку поблизу міста.


10 квітня 2019

Ціни на централізоване опалення в Україні та деяких країнах Європи

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), оприлюднила ціни на централізоване опалення в Україні та деяких країнах Європейського союзу.

Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП на сторінці у Facebook.

За даними регулятора, середня вартість послуги з централізованого опалення в Україні становить 1536 грн/Гкал.

У країнах ЄС:

  • Естонія – 2642 грн,
  • Латвія – 2206 грн,
  • Данія 2330 грн,
  • Чехія – 2848 грн,
  • Словаччина – 3283 грн.

Для клієнтів фірми "Тіко" ми завжди маємо приємне повідомлення: вартість Вашого індивідуального опалення може бути ще меншою, якщо Ви придбаєте собі твердопаливний або пелетний котел. В нас якраз розширилась лінійка твердопаливних котлів Альтеп, а також пелетних котлів Альтеп. Всі котли можна придбати по програмі IQ-Energy і отримати знижку 35%.


8 лютого 2018

Відкрита підписна кампанія

Багато клієнтських сервісів переживають друге народження. Це відбувається в усьому світі. Аудіоподкасти, які виникли з виходом iPad на ринок, завжди були популярними на Заході. В останні два роки подкасти набувають широкої популярності і в Україні. Те ж саме стосується і старих добрих листів електронних розсилок. Дуже популярне явище наприкінці ХХ і на початку ХХІ сторіччя, з часом зійшло майже нанівець. Але в 2016 і в 2017 роках спостерігається справжній бум листів розсилок. І я говорю не про листи зі спамом або рекламою від інтернет-магазинів. А про листи з цікавою і корисною інформацією. Все більше спеціалізованих сервісів створюють маленькі «газети» для своїх підписників, в яких кваліфіковано розглядають складні питання і дають компетентні відповіді.

Ми теж не лишаємось осторонь і пропонуємо нашим клієнтам розсилку корисних листів. В наших листах ми пояснюємо складні речі простими словами. Пишемо про те, на чому розуміємось, і що може знадобитись Вам, нашим клієнтам, у повсякденному житті. Розповідаємо про нові можливості, які з’являються у Вас, але Ви про них не знаєте. Вивчаємо проблеми, які виникають у користувачів кліматичної техніки, і розповідаємо Вам, як не наразитися на них.

Для того, щоб наш досвід приніс Вам живу користь, зареєструйтесь в нас на сайті і при реєстрації вкажіть, що хочете отримувати наші листи з новинами. Вам — користь, нам — задоволення!

Детальніше про нашу розсилку на спеціальній сторінці.


12 грудня 2017

Порівняння температури в приміщеннях і видів опалення квартир в Україні і в інших європейських країнах


Вже давно не секрет, що практично в усій Європі і Азії відсутнє центральне опалення. Кожен будинок і кожна квартира мають індивідуальне опалення, самостійно регулюють температуру в помешканні і сплачують повну вартість за енергоресурси.

В кожній країні склались загальноприйняті норми температури в приміщеннях.  Менша температура — більша економія.

Нормальною температурою в приміщеннях у Великобританії вважається 18 градусів. Ванна кімната, туалет та спальня не обігріваються. Температура в цих приміщеннях може опускатись до 10 градусів. Натомість британці користуються теплими піжамами. Кожна квартира або будинок обладнані індивідуальними колонками. Задля економії обігрівальні прилади працюють декілька годин на добу: вранці і ввечері, коли родина вдома.

В Німеччині температура в будинках тримається в межах 20 градусів. Кожна батарея обладнана термостатом, який дозволяє регулювати температуру в кожному приміщенні окремо. У вітальні — 200, у ванній кімнаті — 220, у спальні — 16-180, в інших приміщеннях — 14-160. Держава активно проводить політику стимулювання громадян використовувати відновлювальні джерела енергії: сонячну, вітрову, теплові насоси. Новобудови в обов’язковому порядку обладнуються приладами для отримання природної енергії.

У Франції використовується індивідуальне опалення в квартирі або опалення будинку. Популярністю користується електричне опалення за двозонними тарифами. Тепломодернізацію старих будівель чи зведення нових іде з використанням енергозберігаючого обладнання. При цьому ці затрати можна вносити в податкову декларацію і знизити суму податку на прибуток на 25-50% від вартості заходів на тепломодернізацію.

У Фінляндії популярності набувають теплові насоси, які дозволяють економити до 30% витрат на опалення.

В Японії більша частина країни обладнана кондиціонерами, які взимку використовуються для обігріву або іншими видами індивідуального опалення. При цьому обігрівається не все приміщення, а лише та частина, в якій знаходяться люди. Це досягається використанням обігрівачих килимків або традиційних столів, під якими встановлений нагрівальний елемент. Японські школи теж не мають опалення, але обладнані спеціальними точками локального обігріву, де школяри на перерві можуть погріти руки.

В Україні прийнята норма температури для житлових приміщень — 20 градусів, а для кухонь — 18 градусів. Порівнюючи цю інформацію з наведеною вище в нас складається лише один висновок — коли будете планувати модернізацію своєї квартири чи будівництво власного будинку пам’ятайте, що у вас завжди є ресурс для економії ваших витрат. Пам’ятайте, що зниження температури на 1 градус дозволяє економити до 6% витрат на опалення. І ви завжди можете використовувати відновлювальні джерела енергії.7 грудня 2017

Пільговий кредит на встановлення теплового насосу, індивідуальної сонячної електростанції  або сонячного колектора видають в Україні


Укргазбанк надає кредити фізичним особам для купівлі і встановлення «домашніх» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних.

Пільгову позику клієнти фірми Тіко можуть отримати в рамках кредитної програми “ЕКО-енергія” від Укргазбанку.

Максимальна сума кредитування складає 1 млн гривень терміном до 5 років.

Як зазначає заступник голови правління Укргазбанку Інна Тютюн, домашня сонячна електростанція — це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект.

«Домогосподарство може не лише задовольнити власні енергопотреби, а й продавати надлишки у загальну електромережу за “зеленим тарифом”, який сьогодні для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт*год, —зауважує фахівець. — Встановивши на даху будинку СЕС, можна забезпечити додатковий щомісячний дохід у 10 тис. гривень”.

Сонячні колектори та теплові насоси, які генерують тепло з повітря або землі, зможуть забезпечити домогосподарство теплою водою (бойлер, басейн) та обігріти оселю (опалення).

Кредитна програма “ЕКО-енергія” розроблена Укргазбанком в рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу, яка фінансово і консультаційно підтримує клієнтів, які втілюють у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням ресурсів, альтернативною енергетикою та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

Про влаштування теплового насосу «Повітря-повітря» ми вже писали раніше.