Телефон менеджера: (068) 305-31-63, (050) 658-29-18  

Новини

8 лютого 2018

Відкрита підписна кампанія

Багато клієнтських сервісів переживають друге народження. Це відбувається в усьому світі. Аудіоподкасти, які виникли з виходом iPad на ринок, завжди були популярними на Заході. В останні два роки подкасти набувають широкої популярності і в Україні. Те ж саме стосується і старих добрих листів електронних розсилок. Дуже популярне явище наприкінці ХХ і на початку ХХІ сторіччя, з часом зійшло майже нанівець. Але в 2016 і в 2017 роках спостерігається справжній бум листів розсилок. І я говорю не про листи зі спамом або рекламою від інтернет-магазинів. А про листи з цікавою і корисною інформацією. Все більше спеціалізованих сервісів створюють маленькі «газети» для своїх підписників, в яких кваліфіковано розглядають складні питання і дають компетентні відповіді.

Ми теж не лишаємось осторонь і пропонуємо нашим клієнтам розсилку корисних листів. В наших листах ми пояснюємо складні речі простими словами. Пишемо про те, на чому розуміємось, і що може знадобитись Вам, нашим клієнтам, у повсякденному житті. Розповідаємо про нові можливості, які з’являються у Вас, але Ви про них не знаєте. Вивчаємо проблеми, які виникають у користувачів кліматичної техніки, і розповідаємо Вам, як не наразитися на них.

Для того, щоб наш досвід приніс Вам живу користь, зареєструйтесь в нас на сайті і при реєстрації вкажіть, що хочете отримувати наші листи з новинами. Вам — користь, нам — задоволення!

Детальніше про нашу розсилку на спеціальній сторінці.


12 грудня 2017

Порівняння температури в приміщеннях і видів опалення квартир в Україні і в інших європейських країнах


Вже давно не секрет, що практично в усій Європі і Азії відсутнє центральне опалення. Кожен будинок і кожна квартира мають індивідуальне опалення, самостійно регулюють температуру в помешканні і сплачують повну вартість за енергоресурси.

В кожній країні склались загальноприйняті норми температури в приміщеннях.  Менша температура — більша економія.

Нормальною температурою в приміщеннях у Великобританії вважається 18 градусів. Ванна кімната, туалет та спальня не обігріваються. Температура в цих приміщеннях може опускатись до 10 градусів. Натомість британці користуються теплими піжамами. Кожна квартира або будинок обладнані індивідуальними колонками. Задля економії обігрівальні прилади працюють декілька годин на добу: вранці і ввечері, коли родина вдома.

В Німеччині температура в будинках тримається в межах 20 градусів. Кожна батарея обладнана термостатом, який дозволяє регулювати температуру в кожному приміщенні окремо. У вітальні — 200, у ванній кімнаті — 220, у спальні — 16-180, в інших приміщеннях — 14-160. Держава активно проводить політику стимулювання громадян використовувати відновлювальні джерела енергії: сонячну, вітрову, теплові насоси. Новобудови в обов’язковому порядку обладнуються приладами для отримання природної енергії.

У Франції використовується індивідуальне опалення в квартирі або опалення будинку. Популярністю користується електричне опалення за двозонними тарифами. Тепломодернізацію старих будівель чи зведення нових іде з використанням енергозберігаючого обладнання. При цьому ці затрати можна вносити в податкову декларацію і знизити суму податку на прибуток на 25-50% від вартості заходів на тепломодернізацію.

У Фінляндії популярності набувають теплові насоси, які дозволяють економити до 30% витрат на опалення.

В Японії більша частина країни обладнана кондиціонерами, які взимку використовуються для обігріву або іншими видами індивідуального опалення. При цьому обігрівається не все приміщення, а лише та частина, в якій знаходяться люди. Це досягається використанням обігрівачих килимків або традиційних столів, під якими встановлений нагрівальний елемент. Японські школи теж не мають опалення, але обладнані спеціальними точками локального обігріву, де школяри на перерві можуть погріти руки.

В Україні прийнята норма температури для житлових приміщень — 20 градусів, а для кухонь — 18 градусів. Порівнюючи цю інформацію з наведеною вище в нас складається лише один висновок — коли будете планувати модернізацію своєї квартири чи будівництво власного будинку пам’ятайте, що у вас завжди є ресурс для економії ваших витрат. Пам’ятайте, що зниження температури на 1 градус дозволяє економити до 6% витрат на опалення. І ви завжди можете використовувати відновлювальні джерела енергії.7 грудня 2017

Пільговий кредит на встановлення теплового насосу, індивідуальної сонячної електростанції  або сонячного колектора видають в Україні


Укргазбанк надає кредити фізичним особам для купівлі і встановлення «домашніх» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних.

Пільгову позику клієнти фірми Тіко можуть отримати в рамках кредитної програми “ЕКО-енергія” від Укргазбанку.

Максимальна сума кредитування складає 1 млн гривень терміном до 5 років.

Як зазначає заступник голови правління Укргазбанку Інна Тютюн, домашня сонячна електростанція — це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект.

«Домогосподарство може не лише задовольнити власні енергопотреби, а й продавати надлишки у загальну електромережу за “зеленим тарифом”, який сьогодні для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт*год, —зауважує фахівець. — Встановивши на даху будинку СЕС, можна забезпечити додатковий щомісячний дохід у 10 тис. гривень”.

Сонячні колектори та теплові насоси, які генерують тепло з повітря або землі, зможуть забезпечити домогосподарство теплою водою (бойлер, басейн) та обігріти оселю (опалення).

Кредитна програма “ЕКО-енергія” розроблена Укргазбанком в рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу, яка фінансово і консультаційно підтримує клієнтів, які втілюють у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням ресурсів, альтернативною енергетикою та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

Про влаштування теплового насосу «Повітря-повітря» ми вже писали раніше.