Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 28-89-02  

Акційні товари

Акційні товари

Акція на котли Liberator присвячується Новорічним святам!!! *

Ви зосередьтесь на своїх рідних, а фірма "Тіко" подбає про тепло!

Котли Liberator спеціально продаються зі знижкою, щоб зігріти Вашу родину в Новорічну ніч, Святвечір і протягом всіх Різдвяних свят.


* Доставка всіх акційних товарів здійснюється за рахунок ТОВ "Тіко".
↓ ↓ Розгорнути ↓ ↓

Порівняння товарів (0)


Пелетний пальник Liberator Power-100

Пелетний пальник Liberator Power-100

Призначена для генерації тепла при опаленні пелетами житлових і побутових приміщень до 1500 м.кв.Об'єктом для опалення можуть бути:житлові, складські та промислові приміщення до 1500 м.кв,генерація тепла в промислових масштабах.Переваги:автоматичне запалювання,професійний контролер управління,керува..

68300 грн

Пелетний пальник Liberator Power-200

Пелетний пальник Liberator Power-200

Призначена для генерації тепла при опаленні пелетами промислових приміщень до 2500 м.кв.Застосування:промислові споживачі теплової енергії,виробництва,складські приміщення та логістичні комплекси,сушильні комплекси,криті стадіони, спортивні зали тощо.Переваги:автоматичне запалювання,професійний конт..

141750 грн

Котел Liberator Mini 15

Котел Liberator Mini 15

Перший український компактний низькотемпературний котел, з революційнимими технологіями управління та будови. Настільки простий, що з ним впорається будь-яка домогосподарка!Переваги:Самий компактний котел на ринку. Він ідеально підходить для встановлення в будинках та не потребує окремого приміщення..

69500 грн

Котел Liberator Classic 30

Котел Liberator Classic 30

Інтелектуальна система управління котломУправління котлом здійснюється одним натисканням кнопки. Вам потрібно лише обрати необхідну температуру теплоносія і натиснути кнопку “Пуск”Система механічної очистки.Автоматична cистема механічної очистки теплообмінної поверхні турбулізаторамиТеплообмінник з ..

109800 грн

Котел Liberator Multi 30

Котел Liberator Multi 30

БагатопаливнийДозволяє генерувати тепло для опалення або гарячого водопостачання, використовуючи майже будь які види твердого палива (дрова, брикети, вугілля, друзки, лушпайки та ін.), з можливістю легкого перехода на автоматичний режим опалення пелетами.Універсальність використанняКотел може встано..

85500 грн

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)