Зрозумійте, чому Вам потрібна сонячна електростанція вже зараз

Сонячна електростанція більше не фантастична мрія.

Нині це цілком реальна, успішно діюча у країнах Європи та набуваюча обертів в Україні система, що дозволяє використовувати Безкоштовну Сонячну Енергію для задоволення потреб Вашого господарства (приватного будинку чи бізнесу) в електроенергії, отримуючи Моментальну Вигоду від продажів надлишку в державну електромережу за “Зеленим тарифом”.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

ВАША СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

Сонячні панелі, встановлені на даху приватного будинку, офісного центру, виробничого приміщення, сільськогосподарської будівлі чи на будь-якій вільній ділянці з доступом до сонця забезпечать Вас необхідною електроенергією. Ви отримаєте енергонезалежність і забудете про чималі рахунки за державне енергопостачання! Ви будете пишатися своєю інновацією, оскільки тепер Ви — Власник Прогресивного Альтернативного Екологічно Чистого Джерела Видобутку Електроенергії!

Ви як і раніше будете споживати електроенергію для сім’ї чи бізнесу, тільки вже від Своєї Сонячної електростанції!

Отримати чек-лист

ВАША ПРЯМА ВИГОДА

Весь надлишок електроенергії Ви продаватимете Державі
за “зеленим тарифом”.

ДЕРЖАВА ПЛАТИТЬ ВАМ за 1 кВт 561,65 копійки

562

ВИ ПЛАТИТЕ ДЕРЖАВІ за 1 кВт 167,67 копійки

168

Або укомплектуєте свою СЕС додатковими акумуляторами, що зберігатимуть отримані надлишки до настання потреби у їх використанні. У цьому випадку Ви абсолютно незалежні від державного енергопостачання та примхливих погодних умов - і вдень, і вночі у Вас є власна накопичена електроенергія.

Першочергово замисліться над придбанням сонячної електростанції, якщо Ви власник будинку чи господарської споруди, до якої не підведена загальна електромережа: можливо варто відмовитися від бігання по інстанціях та протягування кабелів і одразу встановити Автономну Сонячну Електростанцію, що позбавить Вас від малоприємних клопотів у майбутньому?

Вигідний “зелений тариф” або чому варто поспішати?

ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ ЗАРАЗ

Тариф

В УКРАЇНІ

0,18 Євро

За “зеленим тарифом” поточна вартість 1 кВт/год для фізичних осіб в Україні складає 0,18 Євро.

Тариф

В ЄВРОПІ

0,086 Євро

Для порівняння: вартість 1 кВт/год у ЄС не вища 0,086 Євро.

То може

ВАРТО?

Отримуй прибуток

Чим не привід скористатися високою закупівельною ціною електроенергії, щоб отримати прибуток від Власної Сонячної Електростанції Вже Зараз? Адже стимулювання державної активності, пов’язаної з переходом на альтернативні джерела видобутку електроенергії, очевидна.

ЩО БУДЕ В 2020 РОЦІ

Яка

ТЕНДЕНЦІЯ

На зниження

І поспішайте. Збільшення кількості СЕС на території України та енергії, що отримують з їх допомогою, поступово веде до зниження “зеленого тарифу”.

Тариф

УНІКАЛЬНИЙ

До кінця 2019 року

Заявлена ціна у 0,18 Євро діятиме до кінця 2019 р., а також буде збережена для тих власників, що ввели в експлуатацію власні СЕС та підписали договори купівлі-продажу електроенергії До Січня 2020 р.

20.07.2024

ЩО РОБИТИ?

ЗАМОВ СВІЙ РОЗРАХУНОК

Якщо Ви й раніше замислювались над купівлею сонячної електростанції, зателефонуйте нашим спеціалістам вже зараз, щоб разом розрахувати необхідну потужність, вартість та вигоду від покупки.

Твої гроші

Існуючі власники СЕС потужністю до 30 кВт/год вже отримують прибуток, що, за діючих тарифів, може становити до 2 000 євро/рік!

  • Його не потрібно декларувати та сплачувати податки
  • Це Ваш особистий чистий “пасивний” дохід від власної сонячної електростанції
  • Це кошти, які автоматично надходять на Ваш рахунок
  • Це можливість оплатити навчання дітям, чи вирушити на відпочинок до екзотичних країн

Вирішуйте на власний розсуд!

Не забувайте, що в тяжку хвилину Ви матимете надійну фінансову “подушку” за рахунок Пасивного Доходу від електростанції!

Ваші переваги від Тіко

ДОПОМОГА І СУПРОВІД

Ваші запитання не залишаться без відповіді, навіть ті, які Ви соромитесь задавати. Ви отримуєте дбайливий супровід на всіх етапах покупки.

РОЗРАХОВАНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми все пояснюємо, підраховуємо, коригуємо, щоб досягти найвищої ефективності при мінімальних витратах.

ПЕРЕВІРЕНЕ ОБЛАДНАННЯ

Для Вашої електростанції ми використовуємо якісне обладнання фірм-виробників, які визнані у всьому світі. Консультуємо та допомагаємо в процесі експлуатації.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ви отримуєте все необхідне сервісне обслуговування протягом всього періоду експлуатації.

ПОКРАЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ

Коли Ви захочете покращити ефективність своєї електростанції, ми реалізуємо додаткові опції, попередньо розрахувавши їх вплив на показники ефективності.

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СУПРОВІД

Ми цінуємо Ваш час, тому ми виготовимо та підпишемо Всі необхідні документи з оформлення “зеленого тарифу” власноруч.

Гарантія на сонячні батареї.

Ви маєте знати, що виробники сонячних панелей надають гарантію як на їх справну роботу протягом заявленого періоду, так і на потужність виробітку електроенергії.

Гарантія вихідної потужності означає, що продуктивність панелі не зменшуватиметься нижче певного рівня протягом вказаного періоду. Виробники гарантують, що вихідна потужність не опуститься нижче 85% протягом 25 років.

Ми, в свою чергу, гарантуємо якісне технічне обслуговування встановлених нами сонячних електростанцій, за необхідністю, заміну комплектуючих у найкоротші терміни, консультування з правильної експлуатації.

Отримати технічні характеристики

Отримайте додаткові можливості.

Оскільки ми надамо Вам вичерпну інформацію про особливості роботи СЕС та встановимо на Ваш смартфон мобільний додаток, що дозволить щоденно слідкувати за показниками ефективності, з часом ви зможете критично оцінити власну вигоду та прийняти рішення про розширення своєї електростанції.

В будь-який момент ми можемо збільшити потужність Вашої сонячної електростанція. Коли б це не сталося, через 3 роки чи 10, ми завжди залишаємось На Зв’язку з Вами, щоб підібрати додаткові комплектуючі, здійснити монтаж та ввести в експлуатацію Вашу удосконалену сонячну електростанцію.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

вул. Відінська, 42а, Рівне, Україна

mail@tiko-rivne.com.ua

+38 (068) 305-31-63

+38 (066) 449-48-58

+38 (067) 384-31-89

ТОВ "Тіко"

ЗАПИТАТИ ІНЖЕНЕРА


ПІДПИСАТИСЬ НА РОЗСИЛКУ ВІД ТІКО