Сервіс-центр: (095) 502-83-74, (0362) 65-23-75  

Сушарка для рук Electrolux EHDA/HPF-1200W принципово відрізняється від приладів попереднього покоління: це більш сучасний і потужний прилад, що наділений видатними характеристиками і дозволяє в кілька разів швидше висушити руки. Прилад приводиться в дію безконтактно за рахунок чутливого інфрачервоного датчика. Він спрацьовує в той момент, коли користувач підносить руки до повітрявипускного отвору і відключає прилад рівно тоді, коли користувач їх прибирає. Такий спосіб включення приладу забезпечує більшу гігієнічність в порівнянні з контактним способом і економію електроенергії за рахунок більш точних і коротких інтервалів включення і відключення.

У моделі EHDA/HPF-1200W реалізована технологія двостороннього обдування Counter Flow, що представляє собою систему отворів з обох сторін сушильного відсіку, яка дозволяє сушити руки одночасно з двох сторін потужними потоками теплого повітря. Використання цієї технології робить процес сушіння рук зручнішим, а приміщення чистим, оскільки вода, що здувається з рук у вигляді крапель і бризок, потрапляє на дно сушильного відсіку і стікає в спеціальну ємність — контейнер. Даний контейнер, розташований в нижній частині приладу, легко знімається і осушується.

Спеціально розроблений потужний мотор дозволяє досягти вражаючої швидкості потоку в 330 км/год., а це значить, що руки можна висушити менше ніж за 10 секунд.

Для зручності експлуатації модель EHDA/HPF-1200W обладнана світловим індикатором, що відображає основні режими роботи приладу.

Також сушарка забезпечена системою очищення повітря з 2 фільтрів: фільтром грубого очищення повітря від великих часток пилу і HEPA-фільтром, який очищає повітря в приміщенні від дрібних частинок і виключає контакт шкіри з пилом і бактеріями.

Прилад виготовлений з високоміцного і екологічно чистого ABS пластику, який збереже його первісний вигляд і забезпечить стабільну роботу на довгі роки.

Виробник
Країна виробник Китай
Гарантія
Гарантія, років 1
Живлення
Напруга живлення, В 220
Потужність
Потужність, кВт 1,2
Розміри
Висота, мм 650
Довжина (глибина), мм 190
Ширина, мм 300
Вага, кг 8,1

Сушарка для рук Electrolux EHDA/HPF-1200W

  • Виробник: Electrolux
  • Модель: Electrolux EHDA/HPF-1200W
  • Наявність: Є в наявності
  • 16389 грн
    (Безкоштовна доставка)Теги: Сушарка, Electrolux, EHDA

Телефон менеджера (068) 305-31-63, (066) 449-48-58