Проектування

Ретельний та професійний розрахунок Вашої вентиляційної системи. Підбір обладнання, устаткування, діаметрів вентиляційних каналів, маршрутів прокладання трубопроводів.

Монтажні роботи

Монтажна бригада з досвідом роботи понад 8 років виконає на Вашому об'єкті всі необхідні роботи: підготовка об'єкта до монтажних робіт, прокладання трубопроводів (в тому числі приховане) за визначеним маршрутом, підключення витяжного та нагнітаючого устаткування.

Пуск та обслуговування

Після закінчення монтажу Ваша вентиляційна система буде введена в експлуатацію. Разом з працюючою мережею Ви отримаєте повний пакет документів, гарантійні зобов'язання та пожиттєве обслуговування.

Нова якість роботи дивує наших клієнтів

Разом зі зростанням досвіду
зростає складність об'єктів

З кожним разом замовлення стають все складнішими

Кафе, ресторани, магазини... Завдяки сарафанному радіо власники громадських закладів вже давно знають, що фірма "Тіко" з професійною впевненістю проектує та реалізує монтаж вентиляційних систем для невеликих об'єктів, так само як і для об'єктів на 300-400 відвідувачів. А як бути власнику фабрики, чи заводу? Ціна помилки дуже висока, тому часто клієнти змушені були звертатись до столичних фірм, бо краще один раз переплатити при будівництві, ніж мати клопіт під час експлуатації. Але завдяки сміливцям, які наважувались замовляти виконання вентиляційних робіт в Рівному, тепер власники об'єктів будь-якої складності знають, що якісну роботу можна отримати поруч себе і не за київським цінником. Офісні центри, торгово-розважальні комплекси, меблеві фабрики, цехи з фасування деревного вугілля... Складність об'єкту більше не має ніякого значення. Клієнт впевнений, що співпраця з фірмою Тіко є гарантією вчасного та якісного результату.

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити розрахунок

Готові рішення для цілих галузей

Кожен об'єкт унікальний. Кожен проект розраховується індивідуально.
Але певні стандартизовані рішення дозвляють Вам отримувати кращий результат за менші гроші.

Вентиляція кафе SkyUp

Кафе, ресторани

Зала для відвідувачів, кухня, гарячий цех, кімната для паління, вбиральня. Всі ці приміщення знаходяться в безпосередній близькості, але для закладу неприпустимо, щоб запахи перетікали в сусідні приміщення. Тому для здешевлення системи ми використовуємо об'єднану приточну систему для обідньої зали та гарячого цеху, якщо ресторація розрахована на 50 відвідувачів. А для зниження експлуатаційних витрат ми встановлюємо приточно-витяжну вентиляцію з рекуператором Ruck RLI 900 FC 23.

Вентиляція ТОВ МДЦ Експерт

Медичні заклади

Центральна вимога, яку висувають медичні заклади до вентиляційної системи — це якість повітря. Повітря повинно бути чистим! Вентиляція повинна бути спроектована таким чином, щоб очищати приміщення за умови постійного переміщення пацієнтів. Особливо актуально це, коли пацієнти на одязі приносять "брудне" повітря з вулиці. Використання звичайного роторного рекуператора тут неприпустимо. Для медичних закладів використовується вентиляційне обладнання з нержавіючої сталі, а пластини рекуператора покриті епоксидними матеріалами. Для очищення повітря використовується HEPO-фільтр.

Вентиляція меблевої фабрики Морган Феніче

Промислові об'єкти

Це єдиний тип об'єктів, до яких неможливо застосувати жодного уніфікованого підходу. Виключно унікальні проекти. Воно й не дивно — всі промислові об'єкти розрізняються за призначенням і умовами експлуатації: деревообробних цех, цех з фасування деревного вугілля, цех з виготовлення добрив, птахоферма. Кожен раз різні завдання, кожен раз різні підходи, кожен раз різні рішення. Тільки одна річ є спільною — бездоганна якість, яку отримують клієнти фірми "Тіко".

Припливно-витяжні установки

Серце вентиляційної вистеми — припливно-витяжна установка, рекуператор.
Саме вона створює примусовий рух повітря і не допускає при цьому втрат тепла. В рекуператорі відпрацьоване повітря віддає своє тепло свіжому повітрю, яке поступає з вулиці.

Припливно-витяжна установка Electrolux EPVS 200

Припливно-витяжна установка (рекуператор) Electrolux EPVS 200

Electrolux представляє компактні припливно-витяжні установки STAR, які характеризуються максимальною зручністю у використанні, простотою установки і продуманістю конструкції. Припливно-витяжна установка STAR є найсучаснішим рекуперативним пристроєм для створення комплексних приточно-витяжних вентиляційних систем.

Детальніше

Вентиляція ТОВ МДЦ Експерт

Припливно-витяжна установка (рекуператор) Electrolux EPVS 450

Припливна установка Electrolux EPVS-450 знаменує собою абсолютно новий підхід, заснований на найсучасніших матеріалах та іноваційних рішеннях в області вентиляції.

Завдяки моноблочной конструкції монтаж вентиляційних установок здійснюється швидко і просто. Зовнішня і внутрішня ізоляція корпусу забезпечує низькі шумові характеристики і відсутність вібрації.

Детальніше

Вентиляція меблевої фабрики Морган Феніче

Припливно-витяжна установка (рекуператор) Electrolux EPVS 1300

Високоефективний теплообмін (до 85-90%) дає можливість повністю відмовитися від використання додаткового електронагрівача. В умовах холодної зими стабільна робота без обмерзання рекуператора гарантована при температурі зовнішнього повітря до -15°С.

При температурі нижче -15°С система управління установки передбачає спеціальний режим розморожування рекуператора, при якому припиняються подача і видалення повітря в інтервалі до 10 хвилин. Для випадків, коли температура зовнішнього повітря опускається нижче -15°С, а перерва в 10 хвилин в подачі і видаленні повітря неприпустимі, система автоматики дозволяє підключати додатковий електронагрівач.

Детальніше

36+

Проектів виконано

8

Проектів на рік

22

Щасливих клієнта

18.7

Кілометрів трубопроводів

Morgan Furniture (Морган Феніче)

Міжнародна меблева компанія, яка є постачальником м'яких меблів до світових торгових мереж. Потужна вентиляційна система в деревообробний цех. Трубопроводи, діаметр яких доходить до метра, робота на висоті 6 метрів, вентилятор висотою в людський зріст. Це потужний об'єкт, який беззаперечно показує, що в Рівному є спеціалісти, здатні закривати найскладніші замовлення. Фірма "Тіко" пишається, що змогла докласти руку до цієї вентиляційної системи.

Послухайте, що кажуть клієнти про співпрацю з ТОВ "Тіко"

Спеціалісти, які щодня користуються результатом співпраці з "Тіко".

Статті на тему вентиляції

До фірми "Тіко" звертаються не тільки організації. Проекти з вентиляції приміщень все частіше потрібні приватним забудовникам. І це не тільки інтергація опалення чи кондиціювання у вентиляційну систему. Це й вентиляція будинкової сауни, бані та басейну.

Вентиляція приватного басейну
29 березня 2019

Вентиляція приватного басейну

У Миколая з Рівного була проблема — вентиляція у його приватному басейні була розрахована і виконана неякісно — в приміщенні постійно була надмірна вологість і розвивався грибок. Пошук підрядника, якій зможе виправити цю сумну ситуацію, привів його на вулицю Відінську, 42А в Рівному, до офісу ТОВ "Тіко". Читайте в статті, як ми змогли побороти вологість та врятувати Миколая.

Вентиляція торговельно-виробничого приміщення Агроцентр
12 січня 2018

Вентиляція торговельно-виробничого приміщення Агроцентр

Всеукраїнська компанія ППФ "Агро-Центр", яка розташована в Рівному, будувала собі нове приміщення у провулку Робітничому. В єдиному будівельному комплексі розміщується велика торговельна зала, складські та виробничі приміщення а також головний офіс. Для забезпечення ефективної та комфортної роботи співробітників фірма Тіко запроектувала та змонтувала потужну енергоефективну систему. Розподілена вентиляційна система забезпечує виконання одразу трьох функцій: вентиляції, кондиціювання та опалення. І все це з максимальною енергетичною ефективністю.

Вентиляція дитячого розважального центру SkyUp
4 січня 2016

Вентиляція дитячого розважального центру SkyUp

Парк сімейного відпочинку SkyUp відкрився в Рівному на вулиці Коновалья в останні дні 2015 року. Важливою частиною цього комплексу є великий сімейний ресторан Chili Pizza. Вентиляцію гостьової частини та кухні виконала фірма Тіко. Щоб відпочинок гостей та дитячі святкування відбувались в свіжій святковій атмосфері.